همین که دیدم بارون شد ؛ قلبم شروع کرد خودشو به در و دیوار زدن .

خوشبختانه پدر و مادر قرار بود بیرون برن و منم تا رادارام فعال شد که اوضاع از این قرارِ زود حاضر شدم فلاسک کوچیکمو پرِ چای کردمو دوتا بیسکویت کوکی ( که عاشقشم رو پیچیدم ) لایِ دستمال و چپوندم توی کیفم و زودتر ازشون زدم بیرونو نشستم توی ماشین . میدونستم که قرارِ فقط توی ماشین بشینم و منتظرشون بمونم تا کارشون تموم شه و برگردن اما همینم خودش عالی بود .
حالا هم توی ماشین نشسته بودم و رهگذرا رو با احوالاتشون تماشا می کردم . بعضی از رهگذرا چتر بدست اومده بودن زیر بارون قدم بزنن و بعضیا که اجباری بیرون بودن تند تند میدویدن که خیس نشن .

جالب اینجا بود که اکثر اونایی که اومده بودن و با لذت قدم میزدن یکی یدونه عصا دستشون بود و من به این نتیجه رسیدم که اونا هستن که واقعا قدر زندگی رو می دونن و عمقِ ارزشِ لحظه های هرچند کوچیک و کوتاه رو درک میکنن .
بعضیاشون تنها و بعضیاشون با دوستاشون اومده بودن و من کِیف میکردم از خلوت دوستانه شون و ذوقِ قشنگی که داشتن .
نشسته بودم و لیوان چایی مو توی دستم گرفته بودم و بیسکویتمو گاز میزدم و از بین بخارِ شیشه و قطره های بارونی که سر میخوردنن نظاره گرِ حالِ ناب و وصف نشدنیشون بودم و هر از گاهی با گوشیِ درحالِ جون دادنم که نیاز مبرم به سُرُم(شارژر)داشت چیلیک چیلیک عکس میگرفتم و حتی صدای بارون ضبط کردم :))☔️
اصلا بارون که میاد می شوره و می بره همه گرد و خاکی که دلتو گرفته .

یکم تازه می شیم . آروم می شیم . قلبمون از زیر اون همه چیزای سیاه که دورشو گرفتن دوباره خودشو نشون میده و شروع میکنه به تالاپ تولوپ کردن و حسِ زنده بودن و زندگی بهت دست میده☔️
اصلا شاید خدا تا میبینه حالِ بنده هاش وخیمه بارونو میفرسته :)
بله . خدا حواسش به همه چی هست : )
الهی که حال همهههه همیشه خوووب باشه .
بارون که اومد و بَدیا رو شست و برد ، دور خودتون یه حصارِ بزرگ بکشین که دستِ کسی نرسه به اینورش و دوباره اوضاعِ حالِتونو قاراش میش کنه و تا بارونِ بعد حالِ خوبتون خوب و دست نخورده بمونه : )

#دل_نوشته 

نویسنده : ناشناس
1397/2/16

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آکادميک 24 مجله گردشگری صِبْغَةَ اللّهِ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللّهِ صِبْغَةً... خريد گوشي عشق من بی نهایتی است مطلق... دبیرستان حضرت زینب(س)دوره اول چرام Michael اجاره ماشين ارزان Shaminique